"Odległość między tobą a mną" - Book Tour z okazji trzecich urodzin Czytelni

Kochani, 1 sierpnia Czytelnia skończyła 3 lata. Nawet nie wiem, kiedy ten czas zleciał. W tym roku z okazji tego wydarzenia postanowiłam przygotować dla Was nieco inną niespodziankę niż zawsze. Zapraszam Was do udziału w pierwszym, ale nie ostatnim (mam taką nadzieję 😃) Book Tourze. W podróż wyruszy książka Odległość między tobą a mną. Recenzję znajdziecie tutaj


Jakie są zasady przystąpienia do zabawy?
1. Organizatorką Book Tour z książką Odległość między tobą a mną jest właścicielka strony Czytelnia Mola Książkowego.
2. Chęć wzięcia udziału w akcji zgłaszajcie do 20 sierpnia w komentarzu wg wzoru:
- "Odległość między Tobą a mną wynosi... km (ja jestem z Jaworzna). Jadąc do mnie, mogłabyś przeczytać..."
- Imię i nazwisko
- Czytelnię obserwuję jako...
- Adres bloga
3. Na mój adres mailowy maria.derejczykzwierzynska@gmail.com wyślijcie swoje imię, nazwisko, adres. O kolejności, w jakiej będzie trafiała do Was książka, decyduje kolejność zgłoszeń.
4. Na przeczytanie książki macie 2 tygodnie od momentu jej otrzymania. W ramach recenzji napiszcie, że książka pochodzi z Book Touru. Poinformujcie mnie w mailu o tym, że książka dotarła i o udostępnieniu recenzji. Ja podam Wam w mailu zwrotnym adres kolejnej osoby. Musicie wysłać książkę listem poleconym priorytetowym.
5. Nie mam nic przeciwko zaznaczaniu ulubionych fragmentów. W grę nie wchodzi jednak zaginanie kartek. Chciałabym, żebyście też zostawili po sobie ślad w wyznaczonym miejscu.
6. Możecie polubić Czytelnię na Facebooku i zaobserwować ją na Instagramie, ale to nie są warunki konieczne. Będzie mi miło, jeśli wrzucicie zdjęcie książki na Facebooka czy Instagrama i mnie tam oznaczycie. Chętnie zobaczę, gdzie aktualnie znajduje się książka :)

I to by było na tyle, jeśli chodzi o zasady. W razie jakichkolwiek pytań, możecie słać do mnie maila. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka