Wesołych Świąt!


Kochani!
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć Wam przede wszystkim zdrowia, spokoju, świąt spędzonych w rodzinnym gronie, odpoczynku od codziennej gonitwy i oczywiście wielu książek pod choinką :)
Przyjaciół, którzy będą z Wami choćby nie wiadomo co oraz miłości. Jeśli macie swoją drugą połówkę, starajcie się spędzać z nią jak najwięcej czasu, cieszcie się każdą chwilą. Nie martwcie się, jeżeli jeszcze nikogo nie macie. Książę z bajki w końcu się pojawi :)
Życzę Wam też wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku. Oby był jeszcze lepszy od tego, który właśnie się kończy. Odpocznijcie, nabierzcie sił i cieszcie się tym niezwykłym czasem.
Rok 2016 będzie dla mnie wyjątkowy. Pod wieloma względami. Sporo się zmieni. Mam nadzieję, że wciąż będziecie ze mną. Nie zapomnijcie też o Złotych Molach, może w święta Was natchnie i będziecie wiedzieli, na kogo oddać głos :)

Wszystkiego dobrego,
trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post

5 komentarzy :

 1. Dziękuję :) Ja rownież życzę, aby te święta były chwilą wytchnienia, aby prezenty nie zawiodły, a uśmiech żeby nie schodził z twarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :) Ja rownież życzę, aby te święta były chwilą wytchnienia, aby prezenty nie zawiodły, a uśmiech żeby nie schodził z twarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje :) Ja także życzę ci wszystkie najlepszego, dużo zdrowia, wytrawłości i przygód w życiu, by przełamać codzienność :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tobie także wszystkiego dobrego, a przede wszystkim spokoju i okazji do odetchnięcia od codziennych spraw.

  Widzę, ze niebawem na blogu u Ciebie pojawi się "Księga Diny", książka, o której przeczytaniu myślę już kilka dobrych lat (jeszcze przed wznowieniem nakładu, kiedy pojedyncze egzemplarze można było nabyć powyżej 300 złotych). Będę oczekiwała recenzji!

  Ze świątecznymi pozdrowieniami - Książniczka Po drugiej stronie książki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka