Konkurs z Aniołem Stróżem - wyniki

Moi Drodzy!
Jak obiecałam, podaję dziś wyniki konkursu, w którym można było wygrać książkę Grahama Mastertona Anioł Jessiki. Nie miałam wcale łatwego zadania. Poprosiłam nawet o pomoc swojego faceta, który przeczytał ze mną odpowiedzi, wskazał na faworytów, między którymi się wahałam, choć wcześniej mu o tym nie mówiłam. Kiedy wyjaśniłam mu swój dylemat, powiedział, że będę musiała rzucić monetą, czyli zadania mi nie ułatwił. W końcu jednak podjęłam decyzję. Uwierzcie mi, wahałam się dość długo i żałowałam, że nie mam więcej książek do rozdania. Niestety, zwycięzca mógł być tylko jeden.
Książkę Anioł Jessiki otrzyma ode mnie osoba, która w torebce swojego Anioła Stróża zmieści wszystko (łącznie z Narnią, a i Gandalf pewnie by tam wszedł), czyli Ania.
Gratuluję wygranej, a tym, którym się nie udało, radzę się nie przejmować. Jeszcze czeka na Was kilka konkursów, nic straconego.

Pozdrawiam
Zaczytana bez pamięci :)

Udostępnij ten post

2 komentarze :

  1. Gratulacje! :) a ja czekam na kolejne konkursy! no i oczywiście recenzje kolejnych książek :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka