Śląskie lato z książką w Czytelni mola książkowegoDrodzy czytelnicy!
W życiu każdego książkoholika przychodzi taki moment, że jego książki przestają mieścić się na półkach, nawet w lodówce zaczyna brakować na nie miejsca :) Tak też stało się i w moim przypadku.
Dlatego postanowiłam otworzyć dla Was moją biblioteczkę. Jeśli mieszkacie w Katowicach lub Jaworznie albo nie macie daleko do któregoś z tych dwóch miast, od dziś do końca wakacji macie możliwość zdobycia książek. Wszystkie egzemplarze są w bardzo dobrym stanie. Mają jednak pieczątkę z portalu Sztukater, która informuje, że nie są one na sprzedaż. Jeśli to nie jest dla Was przeszkoda i chcecie spotkać się ze mną, żeby odebrać wymarzoną książkę, zapraszam do udziału w zabawie.
Jakie są zasady Śląskiego lata z książką w Czytelni mola książkowego?

 1. Organizatorką akcji jest autorka bloga Czytelnia mola książkowego.
 2. W Śląskim lecie z książką mogą brać udział czytelnicy z Katowic lub Jaworzna oraz okolic tych miast.
 3. Chęć otrzymania książki zgłaszacie na adres mailowy: maria.derejczykzwierzynska@gmail.com. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.
 4. Książki odbiera się osobiście w Katowicach lub Jaworznie po uprzednim kontakcie ze mną. Nie wysyłam książek (wybaczcie mi, trochę się tego nazbierało, a koszty przesyłek mnie zrujnują).
 5. Można wybrać dowolną liczbę książek, nie ma ograniczenia.
 6. Lista książek będzie dostępna w zakładce "Śląskie lato z książką w Czytelni mola książkowego".
 7. Jeśli chcecie być informowani na bieżąco o tym, co aktualnie jest dostępne do zgarnięcia, polubcie Czytelnię na Facebooku
To tyle z mojej strony. Śląskie lato z książką w Czytelni mola książkowego oficjalnie uważam za rozpoczęte. Udanych łowów :) 

Udostępnij ten post

5 komentarzy :

 1. Ale się cieszę na taką możliwość :-) :-) :-)
  Dobra z Ciebie blogerka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym chciała mieć tyle książek żeby mi się aż nie mieściły ale niestety. Nie mieszkam tam niestety :( byłam kilka razy przejazdem. Taka strata, ale trudno.
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę Ślązakom. :)
  Wspaniała inicjatywa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłabym chętna, ale na razie nic mnie nie zainteresowało:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na konkurs niespodziankę z okazji roku istnienia bloga http://artemis-shelf.blogspot.com/2015/07/konkurs-niespodzianka-wasny-fanpage.html :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka