"Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego"

Ostatnio bardzo często wracałam z pracy zdenerwowana i potrzebowałam czegoś, na czym będę mogła się wyżyć. Nawet nie wiecie, jak uśmiechałam się, gdy zobaczyłam tę kolorowankę. Bez wahania postanowiłam ją przetestować.

Kiedy zobaczyłam obrazki do kolorowania, moje oczy wyszły z orbit. Tak skomplikowanych rysunków to ja nie widziałam. Nie poddałam się jednak, to nie leży w mojej naturze. Wzięłam kredki w dłoń i zabrałam się do pracy. 

Jestem kociarą, więc wybór rysunku do kolorowania był prosty. Kiedy zobaczyłam dwa duże i dzikie kotki, wiedziałam, że będą moje. Uwierzcie mi, w trakcie kolorowania moja miłość do kotów została wystawiona na bardzo ciężką próbę. Od cętek dostawałam oczopląsu, ich pomalowanie zajęło mi aż 2 godziny, ale warto było, wyżyłam się artystycznie. Nie myślałam, że aż tak mnie pochłoną. Trochę żałowałam, że miałam pod ręką tylko dość kiepskie kredki. Efekt mojej pracy możecie zobaczyć poniżej.

Jeżeli szukacie kolorowanki, przy której wyżyjecie się artystycznie, bardzo dobrze trafiliście. Ja przy tym jednym obrazku spędziłam bite 4 godziny. Ręka mi odpadała, ale nie umiałam odłożyć kredek na bok.

Nie każdego stać na podróż dookoła świata. Ta książka nam ją umożliwia. Dzięki niej możemy objechać kulę ziemską kilka razy, zobaczyć nie tylko piękne budynki, ale także niezwykłe zwierzęta. Trochę żałuję, że nie ma tu żadnego polskiego budynku, na pewno znalazłoby się coś godnego uwagi.

Dajcie ponieść się fantazji, chwyćcie kredki w dłoń i wyżyjcie się artystycznie. Kolorowanki są dość trudne, ale gdy już pomaluje się je do końca, efekt jest niesamowity. Naprawdę warto poświęcić tej książce czas. Polecam.

Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego
Wydawnictwo Sine Qua Non
Kraków 2016

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego dziękuję Wydawnictwu Sine Qua Non

Udostępnij ten post

5 komentarzy :

 1. Jakie piękne gepardy <3 Muszę w końcu zdobyć jakąś kolorowankę, może znajdę w tym powołania :D
  LeonZabookowiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie kolorowanki to sup e r sprawa.
  Faktycznie można się przy nich odstresowac
  pozdrawiam MARCELKA♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam te kolorowanka i jestem zachwycona no i dumna ze swojej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna kolorowanka, chcę ją mieć!
  Pozdrawiam serdecznie :)
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przepadam za kolorowankami, więc tym razem nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka