Pomoc dla niewidomych dzieci

Kochani!
Zostałam poproszona o pomoc. Napisał do mnie Mateusz Pawłowski, niezwykły nastolatek, który angażuje się w pomoc potrzebującym ludziom. Jest uczniem IV Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej. Mateusz jest niewidomy, ale ma ogromne serce i chciałabym, żebyście i Wy pomogli mu w promocji akcji.

Na czym to polega?
Mateusz zebrał gadżety dla dzieci z potrzebujących rodzin, które nie mają pieniędzy na zorganizowanie szkolnej wyprawki. Gadżety są dostępne dla szkół, przedszkoli, świetlic oraz osób prywatnych. Możliwa jest ich wysyłka. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej akcji . Kochani, pomóżmy Mateuszowi w reklamowaniu jego akcji. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami.

Mateusz, trzymam za Ciebie mocno kciuki. Jesteś wspaniały, cieszę się, że są na świecie jeszcze tacy ludzie, którym chce się pomagać innym. Zaczytana bez pamięci jest z Tobą :)

Powodzenia :)

Udostępnij ten post

1 komentarz :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka