Zbliża się premiera "Straceńców"!

15 lutego 2017 na polskim rynku ukaże się kolejna książka Ingara Johnsruda, w której Fredrik Beier i Kafa Iqbal stawią czoła międzynarodowym spiskom i kolejnym zbrodniom. Krwawe śledztwo prowadzone w Oslo, zahaczy tym razem o Rosję.

Co tym razem zaserwuje autor?
Fredrik Beier przekroczył swój próg wytrzymałości. Rozwód, śmierć dziecka, nieudane śledztwo, które pociągnęło za sobą wiele ofiar... Budząc się w szpitalnym łóżku, Beier wie, że kilka pigułek więcej popitych alkoholem i byłby już tylko legendą norweskiej policji. Gdy udaje mu się wreszcie stanąć na nogi, jego partnerka Kafa Iqbal odkrywa cztery trupy w różnych dzielnicach Oslo. Na miejscu jednej ze zbrodni uwagę policjantki przykuwa zdjęcie dziewczynki podpisane Kalypso. Pojawiają się kolejne ofiary, a w ich mieszkaniach Iqbal i Beier znajdują taką samą fotografię. Co oznacza tajemniczy podpis? Ceną za odpowiedź na to pytanie może być niejedno życie.

Źródło: Wydawnictwa Otwarte

Udostępnij ten post

2 komentarze :

  1. Bardzo lubię czytać thrillery skandynawskich autorów. Jestem zaskoczona, ponieważ wcześniej nie słyszałam o tym panu. Widzę jednak, iż "Straceńcy" to po "Naśladowcach" drugi tom serii, więc nie mam wiele do nadrabiania. Oczywiście z książką się zapoznam - zapowiada się ciekawie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam skandynawskich autorów! Piszą rewelacyjne thrillery.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka