Wrzesień z Edipresse!

Moi Drodzy, właśnie rozpoczął się wrzesień. Czas może pomyśleć o zakupie nowego kalendarza? Sprawdźcie, co w swojej ofercie ma wydawnictwo Edipresse.


Planner 2018. 365 dni z Ewą Chodakowską, Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska, najpopularniejsza trenerka w Polsce, co dnia inspiruje i podpowiada jak być lepszą wersją siebie, a przy tym sama jest wzorem do naśladowania. Na przyszły rok wyznacza kolejne, ambitne kierunki i zachęca do ich realizacji wszystkich, szczególnie tych, którzy potrzebują dodatkowej motywacji. W tym celu już teraz przygotowała i oddaje w ręce czytelników Planner 2018. 365 dni z Ewą Chodakowską.

Kalendarz do nauki języka angielskiego i Kalendarz 2018. Rok dobrych myśli, Beata Pawlikowska

Beata Pawlikowska przygotowała dwa nowe kalendarze, które każdy może dobrać w zależności od swoich potrzeb lub postanowień na nowy rok. Pierwszy to Kalendarz do nauki języka angielskiego 2018 i jak podpowiada jego tytuł dedykowany jest osobom, które chcą rozwijać swoje umiejętności lingwistyczne. Drugi to Kalendarz 2018. Rok Dobrych Myśli, czyli dwa w jednym: kalendarz i zestaw porad od Beaty Pawlikowskiej. 

Udostępnij ten post

3 komentarze :

  1. Chodakowska jak zwykle kusi, ale na razie nie planuję kalendarza na 2018, jeśli nic się nie zmieni, wystarczy mi mój bullet journal ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś miałam kalendarze z Pawlikowską, ale jakoś mi się nie podobały, wolę z cytatami ks. Twardowskiego :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka