Nowa powieść Marie Benedict już w styczniu!

Rok 1863. Do portu w Pensylwanii przybija kolejny okręt pełen irlandzkich emigrantów. Uciekają od głodu i marzą o rozpoczęciu lepszego życia. Wśród nich jest Clara Kelley – jedyna nadzieja swojej rodziny, wysłanniczka mająca znaleźć nowy dom.

Młoda, ambitna dziewczyna, schodząc z pokładu statku, ma przed sobą ponurą perspektywę wielu lat ciężkiej pracy w fabryce. Gdy pojawia się szansa na lepszą zatrudnienie, kłamie, by je dostać. Tak staje się pokojówką w domu Andrew Carnegiego– najbogatszego człowieka w Ameryce. Ten szybko odkrywa, że Clara ma wyjątkowy dryg do interesów i dziewczyna zostaje jego sekretnym doradcą.

Uczucie, jakie się między nimi narodzi, postawi Clarę przed najtrudniejszym z wyborów: szczęście własne lub najbliższych. Czy zaryzykuje i przyzna się do oszustwa? Czy milioner poświęci fortunę dla miłości? 

Po rewelacyjnej Pani Einstein Marie Benedict przedstawia opowieść o namiętności, na którą nie powinno być miejsca w świecie wielkich pieniędzy.

Jesteście zainteresowani? Bo ja chętnie przeczytałabym tę książkę.

Premiera odbędzie się 31 stycznia 2018 roku!

Udostępnij ten post

4 komentarze :

  1. Będę czekać na premierę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie przeczytam jeśli wpadnie w moje łapki. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fabuła tej książki zapowiada się niesamowicie wciągająco, więc przyłączamy się do Twoich poleceń! :) To może być jedna z ciekawszych pozycji początku tego roku, który zresztą prawdopodobnie będzie miał szansę stać się rokiem bardzo zaczytanym! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka