Lucyna Klimczak "U:rywki"

"U:rywki" to nietypowa książka. Dialogi, poruszające różne tematy z życia wzięte. To urywki codzienności, które warto kolekcjonować, zastanowić się nad nimi. To propozycja dla kogoś, kto chce się zastanowić nad życiem.


Niech Was nie zmyli objętość tej książki. Owszem, jest niewielka objętościowo, ale to nie jest publikacja, którą czyta się błyskawicznie. Mnie zapoznanie się z nią zajęło sporo czasu, lecz nie dlatego, że książka jest źle napisana. Po prostu ostatnio cierpiałam na niemoc czytelniczą i niewiele do czytania mi wchodziło. A czytanie tej książki na siłę, to najgorsze, co można zrobić.

Jak już wspomniałam, to publikacja dla czytelników, którzy chcą się zastanowić nad życiem. Owszem, niektóre dialogi mogą bawić, ale dla mnie większość była raczej refleksyjna. Nie byłam w stanie czytać tej książki ciągiem. Czytałam jeden, góra dwa urywki i musiałam odłożyć książkę na bok, żeby przemyśleć to, co właśnie przeczytałam.

Zdecydowanie odradzam czytanie tej książki wieczorami, bo szybko można odpaść - mówię to z własnego doświadczenia. Musicie tym urywkom z życia dać więcej czasu i zabrać się za czytanie z czystym umysłem. Jeśli coś Was gryzie, możecie mieć problem z wgryzieniem się w treść. Nie będziecie w stanie się nad nią skupić.

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
dziękuję Autorce.

Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka