Lipiec z Marginesami!

Krytycy literaccy zgodnie twierdzą, że to komiks roku. Zachwycające wizualnie dzieło AJ Dungo pt. „Fale”, w którym romantyczna opowieść o pierwszej miłości splata się z porywającą historią surfingu – sportu, który dla wielu stał się stylem życia i filozofią, pozwalającą radzić sobie z najtrudniejszymi życiowymi falami.

Premiera odbędzie się 10 lipca!

John Irving nazwał książkę Jamey’ego Bradbury’ego pt. „Dzikie serce”, nietypową opowieścią o miłości i niesamowitym  horrorem w jednym – jak połączenie sióstr Brontë ze Stephenem Kingiem. Po przeczytaniu tej książki każdy z nas będzie chciał być jak główna bohaterka - nastoletnia mieszkanka Alaski, Tracy.

Premiera odbędzie się 10 lipca!

„Diabelska działka” J.R. Ward to trzeci i finałowy tom bestsellerowej serii Królowie bourbona, która opowiada o rodzinnych sekretach milionerów z amerykańskiego Południa.

Premiera odbędzie się 10 lipca!

Mroczny obraz sztokholmskiej metropolii – powiazania między elitami i środowiskiem przestępczym, narkotyki, afery seksualne z udziałem nieletnich - w nowym thrillerze Jensa Lapidusa „Topp Dogg”. Znani z wcześniejszych tomów bohaterowie pochodzący z kompletnie różnych środowisk – prawniczka Emelie i Teddy, zreformowany kryminalista– muszą zjednoczyć siły, by wystąpić przeciwko układowi przestępczemu, w który zamieszani są przedstawiciele wyższych sfer.

Premiera odbędzie się 17 lipca!

Udostępnij ten post

1 komentarz :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka