"Poznaj prawdę" - premiera już 26 lutego!

Co robić, gdy wiesz, że najbliższa osoba zataja przed Tobą ważne informacje, a Ty koniecznie chcesz, żeby była z Tobą szczera? 
Jak odpowiednio podejść do takiej osoby? 
Jak odróżnić, czy dziecko zmyśla historię, czy mówi prawdę, zwłaszcza gdy w grę wchodzą poważne oskarżenia? 
Dlaczego w procesie wydobywania prawdy bardzo ważne jest myślenie krótkoterminowe?


Wiedza agentów CIA poparta jest latami doświadczenia, a technik, których nauczysz się dzięki tej książce, autorzy używali w walce z terroryzmem i w kryminalnych dochodzeniach. Rozpracowywali również skomplikowane procesy związane ze zdradą stanu i docierali do prawdy w sprawach, które wydawały się nierozwiązywalne. Oprócz praktycznej wiedzy znajdziesz tu także zapisy prawdziwych przesłuchań.
Poznaj prawdę to praktyczny poradnik, który pokaże Ci, jak metody przedstawiane przez agentów CIA wykorzystać w codziennym życiu. 

Poczuj się niczym detektyw z Archiwum X lub Dowodów zbrodni. Poznaj najlepsze sposoby na skłonienie osoby do prawdomówności. 

Anatomia kłamstwa pokazała, jak skutecznie wytropić zdradę, fałsz, kłamstwo, nielojalność i plotki. Poznaj prawdę udowadnia, że nawet najlepiej pilnowany sekret prędzej czy później ujrzy światło dzienne

Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka