Mike Dooley, Tracy Farquhar "Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata"

Niezwykły i fascynujący przewodnik po nowej erze
Jak sobie radzimy jako cywilizacja? Czy coś przeoczyliśmy? Dlaczego istnieją tak głębokie podziały między społeczeństwami? Jak daleko może nas zaprowadzić duchowość i czy nauka to rzeczywiście klucz do postępu?
Często zadajemy sobie powyższe pytania, nawet nie oczekując odpowiedzi. A co jeśli te odpowiedzi istnieją? I gdzie ich szukać?


Na lubimyczytac.pl ta książka jest opisana jako literatura popularnonaukowa. Nie zgodzę się z tym. To pozycja ezoteryczna. Zdecydowałam się na jej lekturę z czystej ciekawości, by przekonać się, co autorzy mają mi do powiedzenia i przy okazji odpocząć chwilę od kryminałów.

Mamy tu rozmowy z Frankiem. Kim jest Frank - już tłumaczę. To kolektyw ośmiu wysoko rozwiniętych istot, które żyją w odległej galaktyce. Frank przemawia do Mike'a za pomocą Tracy, czyli medium.

Wiem, że to nie będzie książka dla każdego, bo nie wszyscy lubią taką tematykę, ale muszę powiedzieć, że dla mnie to było bardzo ciekawe przeżycie. Wyobraźcie sobie, że tam nad naszymi głowami żyją sobie jakieś istoty pozaziemskie. Nie chcielibyście przekonać się o tym, jak wygląda ich świat? Czym różni się od naszego? Bo ja bym chciała.

Z rozmów możemy przekonać się, jak wygląda wychowywanie dzieci, czy istnieje coś takiego jak religia czy ustrój społeczny. Możemy też poznać punkt widzenia Franka, jeśli chodzi o to, co dzieje się na naszej planecie. 

Książkę czytało się szybko, dla mnie była czymś w rodzaju odskoczni od rzeczywistości. Jest napisana prostym językiem. Jeśli lubicie ezoteryczne klimaty, może to być książka dla Was. Ja co prawda nie czytam często takich publikacji, ale przyjemnie spędziłam przy niej czas. To było dla mnie coś nowego. Nie spotkałam się z czymś takim.

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
dziękuję Księgarni Tania Książka.

"Pozdrowienia z kosmosu" możecie kupić w Księgarni Tania Książka.
Znajdziecie tam też więcej ezoteryki.

Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka