"Historia współczesnej medycyny" - premiera już 10 listopada!


„Historia współczesnej medycyny” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć czym była, jest i może stać się medycyna. Autor prowadzi nas ścieżkami różnych dziedzin (nauki, filozofii, polityki) i wielu kultur, snując wpierw fascynującą narrację historyczną, aby następnie przejść do rozważań na temat przyszłości.

To niesamowita i błyskotliwa opowieść o losach odważnych pionierów medycyny, punktach przełomowych w rozwoju tej dziedziny, przeplatana anegdotami z własnej praktyki lekarskiej i stawiająca ważne pytania o perspektywy rozwoju medycyny w dobie sztucznej inteligencji.

Autor David Schneider to jeden z najlepszych chirurgów łokcia i barku na świecie, który ocalił karierę niejednego sportowca. Jest absolwentem University of Kansas School od Medicine, pasjonatem i wykładowcą historii medycyny. Jego pierwsza książka zebrała entuzjastyczne recenzje zarówno w czasopismach (m.in. „Library Journal”, „The Wall Street Journal”, „Booklist”), jak i od autorów medycznych publikacji (Jerome Groopman, Helen Bynum, Frank Huyler czy Michael Paul Mason).

Udostępnij ten post

1 komentarz :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka