Miranda Kerr "Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła"


Przez bardzo długi czas unikałam poradników. Zwłaszcza tych, które napisały sławne osoby. Wspominałam o tym zresztą przy okazji książki Cameron Diaz. Pozwólcie, że dziś opowiem Wam o książce Mirandy Kerr.
Miranda Kerr jest jedną z najbardziej znanych i najlepiej zarabiających modelek. Przez kilka lat pracowała dla marki Victoria's Street. Była jednym z aniołków. W swojej książce dzieli się z czytelnikami swoimi przeżyciami w modelingu. Opowiada o tym, jak wyglądała jej droga na szczyt. Nie było jej łatwo. Pochodziła z niewielkiego miasteczka w Australii i by zacząć pracować w zawodzie modelki, musiała je opuścić. Wyjechała za granicę. Nieraz doskwierała jej samotność, a ona sama wątpiła w sens tego, co robiła. Nie poddała się jednak i zaszła w życiu bardzo daleko. W swojej książce stara się udowodnić czytelnikom, że w życiu nie ma sytuacji bez wyjścia. Wystarczy tylko uwierzyć we własne siły. Wiem, że czasem trudno to zrobić. Przeczytajcie więc tę książkę i przekonajcie się, co zrobić, by wykrzesać w sobie wolę walki.
Doceń siebie to zbiór porad, które pozwolą nam w pełni zaakceptować siebie. Nie są to puste słowa. Przykład Mirandy Kerr pokazuje, że wsłuchanie się w nie jest kluczem do sukcesu. Autorka posługuje się w książce bardzo prostym językiem. Tego poradnika się nie czyta, jego się pochłania. Jest także pięknie wydany. Wydawnictwo IUVI odwaliło kawał dobrej roboty, przygotowując go. Co prawda nie lubię koloru różowego, ale spodobała mi się okładka. Biją od niej ciepło i spokój. W środku jest jeszcze lepiej. Motywami przewodnimi są motyle oraz kwiaty. Zobaczcie zresztą sami:


Tak, jestem dumna z tego, że jestem kobietą. Kiedyś nie byłam, ale wiele się zmieliło w moim życiu i teraz z uśmiechem patrzę w lustro. Jestem świadoma swoich zalet. Nie boję się ich eksponować. Kto, jeśli nie my, kobiety, potrafi najlepiej uwodzić? Lubię widzieć w oczach mojego męża zachwyt, gdy na mnie patrzy. Życzę wszystkim kobietom tego, by mogły to o sobie powiedzieć.

Moje drogie, panowie, wybaczcie, że Was pomijam, ale Doceń siebie to poradnik kierowany raczej do kobiet, jeśli szukacie inspirującej lektury, która naprawdę coś wniesie w Wasze życie, sięgnijcie po tę książkę. Nie pożałujecie ani jednej spędzonej nad nią chwili. Odpowiedzcie na zadane przez Mirandę Kerr pytania i bądźcie dumne z tego, kim jesteście. Na koniec prezent ode mnie. Zapamiętajcie te słowa i nigdy nie porzucajcie walki o swoje marzenia.


Miranda Kerr
Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła
Wydawnictwo IUVI
Kraków 2015

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego dziękuję Wydawnictwu IUVI.

Udostępnij ten post

4 komentarze :

 1. Mimo mojej niechęci do różu, to i tak zachęca mnie treść, którą można znaleźć wewnątrz tej książki. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się poznać fenomen tego tytułu. ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio wpadłam na nią w Empiku i myślałam czy kupić, ale nie czytałam wcześniej żadnych opinii, wrócę po nią :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie czytałam poradnika... sławnej osoby :) Tym bardziej muszę to przeczytać! Chcę się jakoś zmotywować, dlatego na pewno sięgnę po ,,Docenić siebie":D Modelka na prawdę musiała pokonać wiele przeciwności losu, by osiągnąć sukces...
  http://www.alicjadobry.pl/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 4. Też starannie omijam poradniki, ale ostatnio coraz bardziej mnie kuszą... Kto wie, może to właśnie Miranda mnie do siebie przyciągnie? Szczególnie, że recenzja kusi dosyć mocno ;)

  http://mocnosubiektywna.blog.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka