Wyzwanie Czytelnicze "Z mp3 w uszach"

Kochani!
Nie wiem, jak u Was, ale u mnie za oknem jest już jesień. Temperatura nie powala na kolana, a wstawanie do pracy po 5, kiedy jest ciemno, zdecydowanie nie napawa mnie od rana dobrym nastrojem. Wiecie, co pomaga mi jakoś przetrwać trudne poranki i co umila mi drogę do pracy? Muzyka. Nucę sobie pod nosem ulubione piosenki i jestem w stanie góry przenosić.
Co powiedzielibyście na wyzwanie książkowe połączone z muzyką?
Na czym polegałoby Wyzwanie Czytelnicze Z mp3 w uszach?Zasady ogólne
  • Wyzwanie Czytelnicze Z mp3 w uszach polega na czytaniu książek odpowiadających tematyce zaproponowanych przeze mnie piosenek.
  • W zabawie może wziąć udział każdy mieszkający w Polsce czytelnik, który posiada bloga. Jeśli jednak nie ma bloga, a chce wziąć udział w zabawie, może napisać maila na adres maria.derejczykzwierzynska@gmail.com. Na pewno znajdzie się jakieś rozwiązanie :)
  • Na początku każdego miesiąca pojawi się 5 utworów, do których trzeba przyporządkować książkę. Nie musicie wybierać wszystkich. Decydujecie się na to, co podoba Wam się najbardziej. O swoim wyborze informujecie mnie w komentarzu do poszczególnego miesiąca. Możecie zgłosić więcej niż jedną książkę odpowiadającą poszczególnym utworom. Może być też tak, że jedna książka będzie pasowała do wszystkich 5, takie też chętnie poznam :)
  • Za każdą książkę otrzymujecie 1 punkt. Nie ma punktów ujemnych za niezgłoszenie się w jakimś miesiącu. To ma być zabawa, nie przymus.
  • Linki do recenzji książek umieszczajcie pod wpisami dotyczącymi poszczególnych miesięcy, czyli pod tymi, w których pojawiają się tytuły piosenek. Pod dzisiejszym zgłoście tylko chęć wzięcia udziału w zabawie. Do zabawy możecie zgłosić się w dowolnym momencie, jednak nie możecie zgłaszać recenzji książek, które pojawiły się przed dniem, w którym zapisaliście się do wyzwania.
  • Linki do recenzji umieszczajcie do 5. każdego miesiąca, łatwiej będzie mi zrobić wtedy podsumowanie.
  • Pod recenzją zgłoszoną do zabawy powinna być umieszczona informacja, że bierze ona udział w zabawie. Możecie, ale nie musicie podlinkować pod nią baner tej zabawy. Będzie mi miło, jeśli umieścicie baner w zakładkach z wyzwaniami.
  • Uczestnik, który zbierze najwięcej punktów, otrzyma niespodziankę :)
  • Zabawa trwa od 1 października 2015 roku do 2 października 2016 roku.

To by było na tyle, jeśli chodzi o zasady. Gdyby coś było niejasne, piszcie maile na adres maria.derejczykzwierzynska@gmail.com, odpowiem na każdy z nich. Wypatrujcie uważnie pierwszych piosenek. Powinny pojawić się na dniach, najpóźniej 5 października :) 
Mam nadzieję, że zabawa się spodoba :)

Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka