Wojciech Wypler "Anatomia zdrady"

Nie ma co ukrywać, żyjemy w świecie pełnym kłamstwa. Kłamiemy i jesteśmy okłamywani. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego boimy się prawdy?

Wojciech Wypler jest psychologiem i trenerem agentów wywiadu. Krok po kroku pokazuje czytelnikom, w jaki sposób zdemaskować oszusta. Uczy także tego, jak zachować się, gdy odkryjemy, że jesteśmy zdradzani i co najważniejsze. Z lektury dowiemy się także tego, jak pozbierać się po zdradzie. W końcu to nie jest koniec świata, życie musi toczyć się dalej.

Autor bardzo rzetelnie podszedł do wykonania swojego zadania. Przedstawił czytelnikowi typy kłamców i przedstawił zestaw ćwiczeń psychologicznych, które pokazują, jak zachować się w sposób racjonalny w przypadku, gdy zdemaskujemy zdradę. 

W Anatomii zdrady autor przestrzega rodziców przed tym, że powinni zwracać uwagę na to, w jaki sposób zachowują się przy dzieciach. Jeśli kłamią przy nich, muszą liczyć się z tym, że one pójdą ich drogą i także będą oszukiwały swoich partnerów. Myślenie, że one nie będą tego pamiętać, jest błędne. Dzieci są jak gąbka, chłoną wszystko. Pamiętajcie o tym.

Ta publikacja to nie tylko wykłady na temat kłamstwa i sposobów jego zdemaskowania. Autor umieszcza w książce wiele ciekawostek i przykładów wziętych z życia. Każda przedstawiona przez niego teoria jest poparta prawdziwą historią.

Anatomia zdrady jest napisana prostym językiem, więc jej przekaz zostanie zrozumiany przez czytelników w każdym wieku. Książkę czyta się błyskawicznie. To dobra propozycja dla osób będących w stałych związkach. Nie mówię, że musimy popadać w paranoję, że zostaniemy zdradzeni, ale warto wiedzieć, w jaki sposób zdemaskować oszusta. Jeśli podejrzewacie kogoś o zdradę, zapoznajcie się z tą książką.

Wojciech Wypler
Anatomia zdrady
Wydawnictwo MUZA
Warszawa 2016

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego dziękuję
Business & Culture oraz Wydawnictwu MUZA.

Udostępnij ten post

1 komentarz :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka