"Jej wysokość P." - premiera już niebawem!

Peyton to wysoka dziewczyna, która w tym roku kończy liceum. Przez swój wzrost jest pod ciągłym ostrzałem wyzwisk, docinek i nieprzychylnych komentarzy. Tak, doskonale wie jaka pogoda jest na górze i nie, nigdy nie chciała grać w koszykówkę. Dziewczyna skrywa wielki rodzinny sekret, który pogrzebał jej szanse na normalne życie. Mimo to wciąż próbuje pogodzić szkołę z pracą kelnerki i jakoś przeżyć liceum. Na życie miłosne nie ma czasu. To nic, i tak żaden facet nie chce się umawiać z Wielką Stopą.
Peyton pod wpływem emocji decyduje się na zakład. Jeżeli pójdzie na trzy randki i bal maturalny z chłopakiem wyższym od siebie, to wygra 800$. Takie pieniądze to bilet na wolność. Bardzo by jej pomogły w przygotowaniu podania na wymarzone studia – New York School of Fashion.
Ilu jest facetów wyższych od niej? Można ich policzyć na palcach jednej olbrzymiej ręki. Cały zakład komplikuje się, kiedy Peyton dopuszcza do głosu emocje i powoli zakochuje się w jednym z nich. Najgorsze jest to, że Jay już ma dziewczynę i do tego wspólnie łamią Prawo Wysokich Dziewczyn.
Wreszcie książka dla nastolatek, która nie skupia się tylko na problemach miłosnych!

Jesteście zainteresowani lekturą?

Udostępnij ten post

1 komentarz :

  1. Okładka nie podoba mi się i jakbym zobaczyła ją w księgarni to nawet bym nie sprawdziła o czym jest książka... Ale nie powinno się oceniać opisu po okładce, zaciekawiła mnie ta pozycja i może kiedyś trafi w moje ręce. :)

    https://czytelnia1.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka