Nowości od Marginesów!

Kochani, mam dzisiaj dla Was informację o nowościach od Wydawnictwa Marginesy. Jestem ciekawa, czy znajdziecie tu coś dla siebie.

Nowa powieść Daisy Goodwin - "Łowca posagów" - pełna namiętności i dramatyzmu historia o miłości cesarzowej Sisi do młodego szkockiego kawalerzysty. Wcześniej w Polsce ukazała się bardzo dobrze przyjęta powieść tej autorki, "Wiktoria", na podstawie której powstał popularny serial emitowany na antenie TVP.

"Ta powieść rozwala system. Powinniście od razu zabrać się do czytania" - powiedział Stephen King o nowej książce Laury Lippman pt. "Coraz głębiej".
Lu, ambitna pani prokurator prowadzi kontrowersyjną sprawę o zabójstwo kobiety, a trop prowadzi ją do dramatycznej historii rodzinnej z przeszłości, w którą zamieszany był jej brat. Prawda i prawo – podstawowe wartości, w które zawsze wierzyła – zawodzą. Każda rodzina ma swoje tajemnice, a Lu po raz pierwszy uświadamia sobie, że być może wolałaby nie znać prawdy. Decyzja, którą przyjdzie jej podjąć, będzie najtrudniejszą w jej życiu.


„Strandberg pisze o ludziach, którzy muszą żyć ukrywając prawdę. Muszą uciekać lub trwać w kłamstwie. W obu przypadkach prowadzą grę" - pisze Sylwia Chutnik o nowej powieści szwedzkiego autora, Matsa Strandberga pt. "Pół życia". To powieść o niespełnionej miłości, tajemnicach i kłamstwach. I o tym, jak to jest bać się być sobą.  

Premiera odbędzie się 18 lipca!

Udostępnij ten post

2 komentarze :

  1. Łowca posagów i Pół życia mocno mnie kuszą 😀

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie książki mnie skusiły :) A najbardziej Łowca posagów bo uwielbiam Sisi. To fantastyczna kobieta, która nie bała się sprzeciwić samej cesarzowej ♥

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka