Kryminalny luty z Czwartą Stroną!

Już 13 lutego odbędą się premiery dwóch interesujących powieści. Oto, co przygotowała dla Was na ten dzień Czwarta Strona.


Młoda kobieta pracująca na wykopaliskach w Whalsay odkrywa ludzkie szczątki. Wieść elektryzuje mieszkańców Szetlandów, zwłaszcza że nikt nie wie, z jakiego okresu pochodzą. 
Wkrótce dochodzi do morderstwa i okazuje się, że otoczeni przez morską pustkę ludzie skrzętnie chronią swoje tajemnice. Wyspę spowija upiorna mgła, a poruszający się po omacku detektyw Jimmy Perez musi odkryć tożsamość mordercy, zanim ten uderzy ponownie.  

Świetnie skonstruowany kryminał. Nie odłożycie, zanim nie poznacie prawdy!
 Magda Stachula 

Finał robi oszałamiające wrażenie. 
"The Scotsman"

Dzięki takim książkom jak ta Cleeves zasłużyła na miano nowej Królowej Kryminału. 
"Sunday Mirror" 

Każdy scenarzysta zrobiłby wszystko, by dostać pracę w Hollywood. A kiedy Sylwia i Kuba stają przed szansą życia, okazuje się, że mogą to życie stracić. Zamiast pisać zamówiony przez hollywoodzkiego producenta scenariusz, wplątują się bowiem w zagadkę zniknięcia pięknej aktorki, Mandy Powell. Przyjdzie im zmierzyć się z przeciwnikiem przebieglejszym i bardziej wymagającym niż kiedykolwiek dotąd. 
Zupełnie przy okazji odkrywają mroczne tajemnice i głęboko skrywane żądze, a blaski i cienie słynnej Fabryki Snów poznają na własnej skórze. Czy uda im się wspólnie dotrwać do szczęśliwego końca? 

Wartka akcja, wyraziste postaci i sporo humoru. A do tego lekko i ironicznie – czyli tak, jak lubię!
 Alek Rogoziński

Udostępnij ten post

2 komentarze :

  1. Ostatnio trafia do mnie tyle ciekawych książek, że tych na pewno nie wcisnę w najbliższym czasie, mimo tego, że opisy fabuły brzmią ciekawie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka