"Chór zapomnianych głosów" - premiera już 27 listopada!

Håkon Lindberg budzi się przedwcześnie z kriogenicznego snu, z przerażeniem dostrzegając nad sobą zakrwawione, martwe ciało. Potrzebuje chwili, by zrozumieć, że znajduje się na okręcie Accipiter, samotnie przemierzającym bezkresną kosmiczną pustkę. Na pokładzie doszło do makabrycznej rzezi, a on i nawigator, Dija Udin Alhassan, są jedynymi ocalałymi.
Zdani wyłącznie na siebie i odcięci od Ziemi, dwaj załoganci próbują odkryć, co się wydarzyło i kto jest za to odpowiedzialny. Nie wiedzą, czy mogą wzajemnie sobie ufać, w dodatku obaj są przekonani, że ten, kto zabił załogę, nadal musi być gdzieś na pokładzie…

Premiera wznowionego Chóru zapomnianych głosów już 27 listopada 2019!

Udostępnij ten post

6 komentarzy :

 1. Opis brzmi interesująco... Już dawno niczego Mroza nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Twórczość Mroza jakoś mnie nie pociąga i już dawno przestałam śledzić to co się ukazuje pod jego nazwiskiem. Jednak zapewne wielu jego fanów czeka na tą książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam w planie jeszcze kilka poprzednich książek Mroza, ale na tą też przyjdzie czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj dostałam tę książkę, więc może zdążę do premiery :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co Mróz to Mróz chociaż za oknem go nie widać :D Może być ciekawą ofertą. Nie znam twórczości autora ale wiele komplementów słyszałam o nim.

  OdpowiedzUsuń
 6. Twórczość autora ciągle przede mną ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka