Maj z Marginesami!

To opowieść o mężczyznach, którzy kochali tę samą kobietę i którzy muszą zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci. To historia o poczuciu straty i głuchej rozpaczy zmieniającej się w gniew, a także o konsekwencjach życiowych błędów. I o tym, że można niewiele wiedzieć o kimś, z kim mieszka się pod jednym dachem.

Premiera miała miejsce 6 maja.

„Biblia Waginy. Co jest nauką, a co przesądem na temat pochwy i sromu” Gen Gunter to książka, która powinna trafić w ręce każdej kobiety. Naczelna ginekolożka internetu Gen Gunter szczerze, otwarcie i bez tabu rozwiewa mity i podaje fakty poparte najnowszymi badaniami na temat kobiecej anatomii, zdrowia i seksualności.


Premiera odbędzie się 20 maja!

Znakomity kryminał, dla fanów gatunku. W miejscowości malowniczo położonej na Pojezierzu Fińskim, przy granicy rosyjskiej, jest tyle samo zła, co w centrum Helsinek... – przekonuje się o tym komisarz helsińskiej policji, który trafia wraz z rodziną na prowincję. W ich marzenia o spokojnym życiu szybko wkrada się brutalna rzeczywistość.

Premiera miała miejsce 23 kwietnia.

Udostępnij ten post

2 komentarze :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka