Poniedziałki ze zbrodnią w tle: #404 "Opowiem Ci o zbrodni. Historie prawdziwe 4"

 

Prawdziwe zbrodnie. Prawdziwi mordercy. Prawdziwe kryminalne śledztwa.
Najnowsza odsłona bestsellerowej serii Opowiem ci o zbrodni.
Przygotowane przez autorów opowiadania powstały na bazie prawdziwych spraw kryminalnych,
które omówione zostaną w uwielbianym przez telewidzów programie o tym samym tytule na antenie Crime+Investigation Polsat.
Największe zbrodnie kryją się w ciemnych zakamarkach ludzkiego umysłu…
Kolejna część cyklu o zbrodniach. Mężowie, którzy zabijają żony, żony, które zabijają mężów. Historie krwią pisane, które nigdy nie powinny się wydarzyć.

Przyznam szczerze, że im więcej czasu minęło po lekturze, tym mniej z niej pamiętam. Opowiadanie Katarzyny Grocholi, które rozpoczęło zbiór, całkiem wyparowało z mojej pamięci. Nieco obawiałam się tego, że całość będzie utrzymana w podobnym duchu, na szczęście Robert Małecki, Jacek Piekiełko oraz Małgorzata i Michał Kuźmińscy mnie nie zawiedli. Igor Brejdygant też dał radę. W sumie jego opowiadanie było zaskakujące.

Czytając te historie, zastanawiałam się, co siedziało w głowach osób, które popełniały te zbrodnie. Trudno było mi powstrzymać się od oceniania ich, choć autorom się to udało. Przedstawiają to, co się stało. Wzbudzają emocje.

Książkę czyta się szybko, ale obawiam się, że niedługo całkiem wyparuje z mojej pamięci. W sumie już teraz niewiele z niego pamiętam, a jestem świeżo po lekturze. Pierwsza część była moim zdaniem najlepsza. Ta - można przeczytać, ale szału nie ma. 

Udostępnij ten post

2 komentarze :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka