Przedpremierowo! Kelsey Miller "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie"

Szóstka przyjaciół, którzy stali się rodziną.
Serial telewizyjny, który stał się fenomenem i nie postarzał się, choć od jego premiery minęło 25 lat.
Przyjaciele to ikona, najchętniej oglądany serial telewizyjny. Nikt nie przypuszczał, że odniesie taki sukces. Z lektury dowiecie się między innymi tego, w jaki sposób aktorzy otrzymali swoje role, czy przyjaźnili się poza planem oraz jak ten serial wpłynął na innych ludzi.


Nie mogę powiedzieć, że jestem zapaloną fanką serialu, ale widziałam go i lubię od czasu do czasu do niego wracać. Sięgnęłam po tę książkę, żeby przekonać się, czy autorka będzie w stanie opowiedzieć mi o Przyjaciołach coś, czego nie wiem.

Książkę czytało się całkiem przyjemnie. Spędziłam z nią jedno popołudnie i nie żałuję czasu poświęconego na czytanie. To była miła odskocznia od pozostałych książek.

Trochę obawiam się tego, że zapaleni "przyjaciołomaniacy" będą wiedzieć niemal o wszystkim, co autorka będzie chciała im opowiedzieć. O wielu rzeczach już wcześniej słyszałam, a niespecjalnie głęboko siedzę w tym temacie. Słyszałam na przykład historie o tym, w jaki sposób aktorzy otrzymali swoje role. Obiło mi się o uszy również to, w jaki sposób życie prywatne aktorów wpływało na bohaterów. Myślę, że to raczej będzie książka dla kogoś, kto będzie chciał wejść do tego świata. Pozostali czytelnicy mogą sobie niektóre rzeczy przypomnieć.

Czytając tę książkę, nabrałam ochoty na ponowne obejrzenie tego serialu. Ostatnio widziałam na wyrywki jakieś odcinki, ale chętnie jeszcze raz spotkam się z Przyjaciółmi. Jestem ciekawa, kogo Wy lubicie najbardziej, bo ja kocham miłością wielką i nieskończoną Phoebe :)

Premiera książki odbędzie się 17 września!

Kelsey Miller
Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie
Wydawnictwo Sine Qua Non
Kraków 2019

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego
dziękuję Wydawnictwu Sine Qua Non.

Udostępnij ten post

3 komentarze :

  1. Muszę przyznać, że nigdy nie oglądałam serialu. Teraz zaczęłam czytać książki i jestem zauroczona! Chyba pora nadrobić zaległości ��

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak tak czytam recenzje książki "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie" to widzę, że wiele osób po jej lekturze ma ochotę obejrzeć wszystko od nowa. Dokładnie tak samo jak ja! :D :D Teb ciekawostki i anegdotki sprawiają, że po prostu chce się to wszystko zobaczyć z nowej perspektywy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Jeśli zostawicie mi swój adres to obiecuję, że Was odwiedzę :)

Czytelnia mola książkowego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka